ULTRAMARATON PIEKNY WSCHÓD -Lista startowa – dystans 250 km

LP IMIĘ NAZWISKO MIASTO FORMUŁA DEKL.CZAS REJESTR. STARTOWE
1 Jacek Chodoń Lublin W.T.SOLO 9 50 130
2 Sebastian Sztal Lublin SOLO 8 50  
3 Marcin Walczak Błażejewo SOLO 10 50  
4 Paweł Rydzewski Nisko SOLO 11 50  
5 Rafał Janik Gdańsk SOLO 12 50  
6 Michał Barszczewski Cyganka SOLO 14 50 130
7 Piotr Zaborski Chełm SOLO 14 50  
8 Krzysztof Gągorowski Opoczno SOLO 15 50  
9 Bogusław Kocira Świdnik OPEN 11 50  
10 Rafał Magdziak Lublin OPEN 12 50  
11 Paweł Cyranek Lublin OPEN 12 50  
12 Maciej Kowalik Lublin OPEN 12 50  
13 Rafał Rybak Kórnik OPEN 12 50  
14 Kinga Lorenz-Dziubich Kórnik OPEN 12 50  
15 Ireneusz Biskupski Końskie OPEN 12 50  
16 Jakub Kobiałka Piaseczno OPEN 12 50  
17 Michał Martyniak Łowicz OPEN 12 50  
18 Adrian Janczak Świdnik OPEN 12 50  
19 Konrad Massalski Parczew OPEN 12 50  
20 Andrzej Tymecki Lublin OPEN 12 50  
21 Marcin Stpiczyński Lublin OPEN 12 50  
22 Adam Kwiatkowski Lublin OPEN 12 50  
23 Paweł Wróblewski Parczew OPEN 12 50  
24 Grzegorz Sak Lublin OPEN 12 50  
25 Jarosław Strumiłło Łódź OPEN 13 50 130
26 Mirosław Butajło Sierpc OPEN 13 50  
27 Dariusz Myśliwiec Lublin OPEN 13 50  
28 Piotr Koperczak Lublin OPEN 13 50  
29 Marek Kret Warszowice OPEN 13 50 130
30 Artur Juszczak Chełm OPEN 13 50  
31 Tomasz Skrzypek Czerwonak OPEN 15 50  
32 Agata Brodacz Kórnik OPEN 15 50  
33 Marcin Drobik Warszawa OPEN 15 50 130
34 Norbert Zdziebkowski Kórnik OPEN 15 50  
35 Robert Matracki Kozienice OPEN 15 50  
36 Wojciech Stankiewicz Garbatka-Letnisko OPEN 15 50  
37 Tomasz Baranowski Kozienice OPEN 15 50  
38 Marek Jędrzejczak Koszuty OPEN 16 50  
39 Szczepan Matela Kórnik OPEN 16 50 130
40 Andrzej Rozwandowicz Łódź OPEN 16 50  
41 Tomasz Nowak Kórnik OPEN 16 50  
42              
43              
44              
45              
46              
47              
48              
49              
50              
51              
LISTA REZERWOWA – BRAK OPŁATY REJESTRACYJNEJ
  Grzegorz Iwanek Lublin SOLO 13    
  Marek Woźniak Kórnik OPEN 16    
  Jan Raszewski Warszawa OPEN 11    
  Romuald Gałażewski Piła OPEN 12    
  Kamil Flis Nowy Dwór Mazowiecki OPEN 12    
  Paweł Król Kozienice OPEN 15    

AKTUALIZACJA: 21 LUTEGO 2018, GODZ. 17.30