PIEKNY WSCHÓD -Lista startowa – dystans ” 250 “km

262 km
Kategoria OPEN
START GRUPA NR IMIĘ NAZWISKO
09:40 1 101 RAFAŁ OWCZAREK
102 GRZEGORZ MIKOŁAJEWICZ
103 KRZYSZTOF JÓŹWIAK
104 MACIEJ ŚLIWCZYŃSKI
105 ROBERT SZARKOWSKI
106 DANIEL ŚWIERCZEWSKI
         
09:45 2 107 WIKTOR OLESZCZAK
108 MAREK KRET
109 KATARZYNA STRUSIŃSKA
110 PAWEŁ ROMAN
111 PAWEŁ RYDZEWSKI
112 MARTA PNIEWSKA
         
09:50 3 113 JAKUB SIENIUĆ
114 ARKADIUSZ RECŁAW
115 JAKUB GRABOWSKI
116 RADEK BILSKI
117 MATEUSZ WOLSKI
118 BARTOSZ TOPCZEWSKI
         
9:55 4 119 ADAM PRYJOMSKI
120 PAWEŁ KRÓL
121 TOMASZ BARANOWSKI
122 ADAM KWIATKOWSKI
123 MARCIN STPICZYŃSKI
124 WOJCIECH STANKIEWICZ
125 ROBERT MATRACKI
         

10:00

5

126 TOMASZ FILIPIAK
127 PAWEŁ HAŁADYJ
128 WOJCIECH MOSIŃSKI
129 PIOTR KOPERCZAK
130 DARIUSZ MYŚLIWIEC
131 GRZEGORZ SAK
         
10:05 6 132 WOJCIECH ŚWIDERSKI
133 PIOTR ADAMIEC
134 KATARZYNA KAREWICZ
135 MAJKA PIECHOWICZ
136 EDYTA WOCIAL
137 MATEUSZ FURGAŁ
         
10:10 7 138 ANDRZEJ SZCZYGIELSKI
139 KONRAD MASSALSKI
140 ANDRZEJ TYMECKI
141 WITOLD SPENDEL
142 MARCIN STĘPIEŃ
143 ŁUKASZ JĘDRZEJEWSKI
         
10:15 8 144 DANIEL KUPNIAK
145 ŁUKASZ POŁUCH
146 ADRIAN DWORSKI
147 IGOR ZBRZEŹNIAK
148 RADOSŁAW SIOCH
149 ŁUKASZ BRZOZOWSKI
         
10:20 9 150 MACIEJ PRZYBYSZ
151 SYLWESTER GODULA
152 LESZEK HARASIMIUK
153 PIOTR HARASIMIUK
154 PAWEŁ SMOLIŃSKI
155 ROBERT DAWIDEK
156 MARCIN SZLASSA
         
10:25 10 157 MARCIN GÓRNY
158 SŁAWOMIR SKRYNICKI
159 ARKADIUSZ WOŁSZCZAK
160 JAN FRONT
161 PAWEŁ ŁAZORKO
162 BARTŁOMIEJ RADZIKOWSKI
         
10:30 11 163 MARCIN LUDZIA
164 MACIEJ MOCZULSKI
165 RAFAŁ RUPNIEWSKI
166 PAWEŁ BRZYSKI
167 ANDRZEJ BRZYSKI
168 MACIEJ PERKOWSKI
         
10:35 12 169 ARTUR BIENIEK
170 ANDRZEJ SZKLANKO
171 MAREK SZATANIK
172 WITOLD SZTURMA
173 ADRIAN NAJKOWSKI
174 PAWEŁ RZUCIDŁO
         
10:40 13 175 BARTOSZ POCHWATKA
176 MILENA WÓJCIK
177 EUGENIUSZ BOROWSKI
178 MAREK KURLETO
184 WITOLD WAŁCZYK
185 ARTUR PASTWIŃSKI
186 MIŁOSZ KLADER
187 JAROSŁAW KUNA
188 MARCIN RYCZEK
188 ANDRZEJ DUDZIAK
Kategoria SOLO
START GR NR Imię NAZWISKO
10:45 14 100 ADAM ROMANIUK
99 ANDRZEJ BIAŁEK
98 MICHAŁ PAWŁOWSKI
97 KAZIMIERZ KOCYŁA
96 WOJCIECH KOZYSA
95 GRZEGORZ IWANEK
         
10:50 15 94 JAROSŁAW TRUJNARA
93 WITOLD TYCZYŃSKI
92 PRZEMYSŁAW DUNIEC
91 MATEUSZ GRUSZCZYŃSKI
90 RAFAŁ PIWOŃSKI
89 PAWEŁ MALKA
         
10:55 16 88 PAWEŁ BANASZEK
87 MICHAŁ JEMIOŁO
86 MARCIN NOWICKI
85 SEBASTIAN NANEK
84 TOMASZ WOŁCZUK
83 ZENON WITKOWSKI
         
11:00 17 80 MICHAŁ STYPUŁKOWSKI
79 KRYSTIAN KUPCZAK
78 PIOTR PIONTEK
77 SŁAWOMIR GOGACZ
76 SEBASTIAN SZTAL
75 PIOTR DASZKIEWICZ
Kategoria TEAM
START GR NR IMIĘ NAZWISKO
11:05 TEAM-2 180 MACIEJ KRZYŻANOWSKI
11:05 TEAM-2 181 MATEUSZ BANASZAK
11:10 TEAM-2 182 IWONA PRZECHODZEŃ
11:10 TEAM-2 183 ANDRZEJ PRZECHODZEŃ
11:15 TEAM-2 13 KAMIL FLIS
11:15 TEAM-2 12 PIOTR SZEWCZYŃSKI
11:20 TEAM-1 11 JAN SZCZYPEK

SKŁAD OSOBOWY GRUP, NADANY NUMER I CZAS STARTU

 

SĄ DEFINITYWNE.

AKTUALIZACJA:24-04-2019, godz.18.30