PIEKNY WSCHÓD 2019-LISTA STARTOWA – DYSTANS „500” KM

LISTA STARTOWA 2019

 

LISTA STARTOWA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA PO WNIESIENIU OPŁATY STARTOWEJ PRZEZ 200 ZAWODNIKÓW

 

LP IMIĘ NAZWISKO MIASTO FORMUŁA DEKL.CZAS REJESTR. STARTOWE
1 Zbigniew Bączkiewicz Toruń OPEN 16 TAK NIE
2 Marcin Kroner Starachowice OPEN 16 TAK TAK
3 Jerzy Królikowski Warszawa OPEN 16 TAK NIE
4 Michał Szadura Warszawa OPEN 16 TAK NIE
5 Karol Żwiruk Warszawa OPEN 16 TAK TAK
6 Krzysztof Dziedzic Warszawa OPEN 16 TAK NIE
7 Tomek Kaczmarek Wólka Kosowska OPEN 17 TAK TAK
8 Arkadiusz Robak Pniewy OPEN 17 TAK NIE
9 Cezary Urzyczyn Warszawa OPEN 17 TAK NIE
10 Stanisław Ruchlicki Białystok OPEN 17 TAK TAK
11 Zbigniew Kreft Śrem OPEN 18 TAK TAK
12 Piotr Protasiewicz Konin OPEN 18 TAK TAK
13 Edward Radzikowski Kębłowo OPEN 18 TAK TAK
14 Szymon Bergner Łódź OPEN 19 TAK NIE
15 Marian Kołodziejski Dzierzoniow OPEN 19 TAK TAK
16 Adam Łyszczarz Przeworsk OPEN 19 TAK NIE
17 Tomasz Matusik Jaworzno OPEN 19 TAK TAK
18 Paweł Pieczka Godów OPEN 19 TAK TAK
19 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp OPEN 19 TAK NIE
20 Bogusław Brożyna Wesoła OPEN 20 TAK NIE
21 Mariusz Burdzy Stalowa Wola OPEN 20 TAK NIE
22 Mariusz Cukierski Kraków OPEN 20 TAK TAK
23 Mirosław Czaplinski Dywity OPEN 20 TAK NIE
24 Łukasz Drągiewicz Kraków OPEN 20 TAK TAK
25 Konrad Drzymała Warszawa OPEN 20 TAK NIE
26 Krzysztof Fijołek Police OPEN 20 TAK TAK
27 Łukasz Kreft Toruń OPEN 20 TAK NIE
28 Radosław Laskowski Biała Podlaska OPEN 20 TAK NIE
29 Krzysztof Miłosz Gdańsk OPEN 20 TAK NIE
30 Wojciech Mosiński Stargrad OPEN 20 TAK TAK
31 Kazimierz Piechówka Kraków OPEN 20 TAK NIE
32 Hubert Rębisz Majdan Królewski OPEN 20 TAK TAK
33 Grzegorz Szeląg Katowice OPEN 20 TAK TAK
34 Marek Zabielski Radzyń Podlaski OPEN 20 TAK NIE
35 Andrzej Biel Police OPEN 20 TAK NIE
36 Jakub Grabowski Piaseczno OPEN 21 TAK NIE
37 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki OPEN 21 TAK TAK
38 Robert Kwiatkowski Jeziorko OPEN 21 TAK TAK+T
39 Krzysztof Lech Sulistrowice OPEN 21 TAK NIE
40 Michał Piechowicz Mińsk Mazowiecki OPEN 21 TAK TAK
41 Mariusz Pietraszek Będkowice OPEN 21 TAK TAK
42 Marek Szeszko Zawidów OPEN 21 TAK NIE
43 Robert Wysokiński Szczecin OPEN 21 TAK TAK
44 Adrian Żółkiewicz Lubsko OPEN 21 TAK TAK
45 Stanisław Abrachamczyk Jastrzębie-Zdrój OPEN 22 TAK TAK
46 Paweł Bieniewski Chotomów OPEN 22 TAK NIE
47 Michał Ćmiel Katowice OPEN 22 TAK NIE
48 Roman Kaczmarczyk Gorzyczki OPEN 22 TAK TAK
49 Emil Kanclerz Warszawa OPEN 22 TAK NIE
50 Katarzyna Kapuścińska Warszawa OPEN 22 TAK NIE+10
51 Marcin Kapuściński Warszawa OPEN 22 TAK NIE +10
52 Ryszard Mazurek Tłuszcz OPEN 22 TAK TAK
53 Mariusz Olszewski Radom OPEN 22 TAK TAK
54 Adam Pryjomski Bydgoszcz OPEN 22 TAK NIE
55 Wojciech Sitkowski Warszawa OPEN 22 TAK NIE
56 Dobiesław Stefaniak Izabelin-Dziekanówek OPEN 22 TAK TAK
57 Robert Torenc Lublin OPEN 22 TAK NIE
58 Marcin Wierzbicki Lublin OPEN 22 TAK TAK
174 Jakub Szumański Gdańsk OPEN 22 TAK TAK
59 Tomasz Górniak Warszawa OPEN 23 TAK NIE
60 Radosław Kudła Wodzisław Śląski OPEN 23 TAK TAK
61 Tomasz Kuźmicz Dołuje OPEN 23 TAK NIE
62 Mariusz Pacwa Mysłowice OPEN 23 TAK TAK
63 Mirosław Powieśnik Mszana OPEN 23 TAK TAK
64 Krzysztof Ulbrich Ostrów Wielkopolski OPEN 23 TAK TAK
65 Maciej Baranowski Rogoźno OPEN 24 TAK NIE
66 Florian Bąk Bąk OPEN 24 TAK TAK
67 Sławomir Bem Wrocław OPEN 24 TAK NIE+ 10
69 Mirosław Czaja Skrzyszów OPEN 24 TAK NIE
70 Dariusz Godlewski Szczecin OPEN 24 TAK TAK
71 Piotr Goroński Warszawa OPEN 24 TAK TAK
72 Andrzej Górkowski Sierpc OPEN 24 TAK TAK
73 Krzysztof Hamułka Koszalin OPEN 24 TAK NIE
74 Juliusz Jakubczak Konin OPEN 24 TAK NIE
75 Wojciech Kaczyński Ożarów Mazowiecki OPEN 24 TAK NIE
76 Marek Kopacz Lublin OPEN 24 TAK NIE
77 Maciej Kowalik Lublin OPEN 24 TAK NIE
78 Marcin Krześniowski Szczecin OPEN 24 TAK TAK
79 Małgorzata Kubicka Nowogard OPEN 24 TAK NIE
80 Radoslaw Maciaszczyk Dobra OPEN 24 TAK NIE
81 Rafał Magdziak Lublin OPEN 24 TAK NIE
82 Piotr Niewęgłowski Wiktorów OPEN 24 TAK NIE
83 Karol Pranga Puławy OPEN 24 TAK TAK
84 Rafał Puzoń Rudzica OPEN 24 TAK TAK
85 Tomasz Stefański Warszawa OPEN 24 TAK NIE
86 Marcin Stpiczyński Lublin OPEN 24 TAK NIE
87 Łukasz Szczeszek Poznań OPEN 24 TAK NIE
88 Marcin Polak Połomia OPEN 24 TAK NIE
89 Agata Walkowiak Szczecin OPEN 24 TAK NIE
90 Wojciech Ciżek Szczecin OPEN 24 TAK NIE
91 Michał Sobolewski Opypy OPEN 24 TAK TAK
92 Tomek Karbowniczyn Wrocław OPEN 24 TAK NIE
201 Marek Łyjak Pruszków OPEN 24 TAK NIE
202 Ireneusz Nowak Maciejowice OPEN 24 TAK NIE
204 Mariusz Wojnar Łańcut OPEN 24 TAK TAK
93 Krzysztof Bazelak Łódź OPEN 25 TAK NIE
94 Tomasz Cąkała Jesionka OPEN 25 TAK NIE
95 Krzysztof Flak Strzyżowice OPEN 25 TAK NIE
96 Albert Frączkowski Szczecin OPEN 25 TAK NIE
97 Krzysztof Jasiński Sulejówek OPEN 25 TAK NIE
98 Magdalena Józwik Ząbki OPEN 25 TAK NIE
99 Sylwia Kowalska Warszawa OPEN 25 TAK NIE
100 Wiesław Krzyszycha Mińsk Mzaowiecki OPEN 25 TAK NIE
101 Zbigniew Lubiński Świnoujście OPEN 25 TAK TAK
102 Michał Madej Kraków OPEN 25 TAK TAK
103 Bartosz Smyczyński Żary OPEN 25 TAK TAK
104 Rafał Szyszka Kutno OPEN 25 TAK TAK
105 Piotr Świerczyński Warszawa OPEN 25 TAK NIE
106 Iwona Jankowska Sulechów OPEN 26 TAK TAK
107 Przemysław Leszek Wrocław OPEN 26 TAK TAK
108 Marzena Puchała Lublin OPEN 26 TAK NIE
109 Szymon Reszewicz Warszawa OPEN 26 TAK NIE
110 Jarosław Strumiłło Łódź OPEN 26 TAK NIE
111 Mateusz Wolski Warszawa OPEN 26 TAK TAK
112 Katarzyna Hapunowicz Zbuczyn OPEN 27 TAK NIE
113 Jacek Ilmer Poznań OPEN 27 TAK TAK
114 Anna Łazowska Mińsk Mazowiecki OPEN 27 TAK NIE
115 Grzegorz Majtyka Warszawa OPEN 27 TAK NIE
116 Mariusz Padziński Lublin OPEN 27 TAK NIE
117 Marta Pniewska Ożarów Mazowiecki OPEN 27 TAK TAK
118 Bartosz Prudło Tychy OPEN 27 TAK NIE
119 Damian Szczucki Tychy OPEN 27 TAK TAK
120 Artur Szunejko Szczecin OPEN 27 TAK NIE
121 Jarosław Tytko Pszów OPEN 27 TAK NIE
122 Grzegorz Zieleźny Pszów OPEN 27 TAK NIE
123 Paweł Zwierzański Lublin OPEN 27 TAK NIE
124 Adrian Grabowski Mysłowice OPEN 27 TAK NIE
125 Maciej Przybysz Grodzisk Wlkp OPEN 28 TAK NIE
126 Grzegorz Warda Warszawa OPEN 28 TAK NIE
127 Marcin Gołaś Mińsk mazowiecki OPEN 29 TAK TAK
128 Agnieszka Stefańczuk Warszawa OPEN 29 TAK TAK
129 Tomasz Szypulski Mińsk Mazowiecki OPEN 29 TAK TAK
130 Tomasz Ankersztajn Niechnabrz OPEN 29 TAK NIE
68 Marek Modzelewski Zambrów OPEN 30 TAK TAK
131 Bartosz Danielak Wrocław OPEN 30 TAK TAK
132 Paweł Kawarski Piaseczno OPEN 30 TAK NIE
133 Krzysztof Knaś Wrocław OPEN 30 TAK TAK
134 Adam Krawczuk Świnoujście OPEN 30 TAK NIE
135 Krzysztof Lipczyński Warszawa OPEN 30 TAK NIE
136 Radosław Łapiński Grodzisk Wlkp OPEN 30 TAK NIE
137 Edward Nowak Międzywodzie OPEN 30 TAK NIE
138 Małgorzata Nowak Międzywodzie OPEN 30 TAK NIE
139 Przemysław Rubiński Bytom OPEN 30 TAK NIE
140 Witold Szuturma Oława OPEN 30 TAK NIE
141 Jarosław Zębik Częstochowa OPEN 30 TAK TAK
142 Arkadiusz Cieśla Byków SOLO 16 TAK TAK
143 Remigiusz Siudziński Warszawa SOLO 16 TAK NIE
144 Zdzisław Kalinowski Choszczno SOLO 17 TAK TAK
145 Radosław Rogóż Łoziska SOLO 17 TAK NIE
146 Karol Wróblewski Warszawa SOLO 17 TAK TAK
147 Tomasz Hejduk Stord SOLO 18 TAK NIE
148 Adam Kałużny Olsztyn SOLO 18 TAK TAK
149 Kosma Szafraniak Leszno SOLO 18 TAK TAK
150 Michał Więcki Warszawa SOLO 18 TAK NIE
151 Krzysztof Naskręt Czapury SOLO 19 TAK TAK
152 Grzegorz Chłopek Lublin SOLO 20 TAK TAK
153 Krystian Cholewa Dębica SOLO 20 TAK NIE
154 Patrycjusz Gaweł Jarosław SOLO 20 TAK TAK
155 Marcin Juraszek Bolesławiec SOLO 20 TAK TAK
156 Krzysztof Kielas Lębork SOLO 20 TAK NIE
157 Przemysław Kijak Swarzędz SOLO 20 TAK TAK
158 Dareus Młotek Przyłęk SOLO 20 TAK NIE
159 Maciej Pietrzak Poznań SOLO 20 TAK NIE
160 Kamil Prusinowski Warszawa SOLO 20 TAK TAK
161 Paweł Sojecki Jaworzno SOLO 20 TAK TAK
162 Radek Tusiński Pęcice SOLO 20 TAK NIE
163 Cezary Wójcik Latoszyn SOLO 20 TAK TAK
164 Piotr Nadulski Piła SOLO 20 TAK NIE
205 Szymon Koziatek Zawiercie SOLO 20 TAK TAK
165 Mikołaj Konior Warszawa SOLO 21 TAK NIE
166 Maciej Mierzejewski Łomża SOLO 21 TAK NIE
167 Mariusz Przybyła Sanok SOLO 21 TAK NIE
168 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże SOLO 21 TAK NIE
169 Jakub Wieczorek Poznań SOLO 21 TAK TAK
170 Dariusz Wdowiak Sanok SOLO 21 TAK NIE
171 Robert Flis Zofianka Górna SOLO 22 TAK TAK
172 Paweł Licznerski Lubicz Dolny SOLO 22 TAK NIE
173 Michał Szeląg Warszawa SOLO 22 TAK TAK
175 Tomasz Wyciszczak Boruszowice SOLO 22 TAK TAK
206 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza SOLO 22 TAK TAK
176 Maciej Orszulski Sosnowiec SOLO 23 TAK TAK
177 Cezary Chądzyński Siennica SOLO 24 TAK NIE
178 Krzysztof Gągorowski Opoczno SOLO 24 TAK NIE
179 Grzegorz Jemiolo Brzoskwinia SOLO 24 TAK NIE
180 Piotr Łabudziński Mysiadło SOLO 24 TAK NIE
181 Łukasz Łapa Kraśnik SOLO 24 TAK TAK
182 Miłosz Miętkiewski Poznań SOLO 24 TAK TAK
183 Mariusz Pawlak Łęczna SOLO 24 TAK NIE
184 Maksym Rupieta Poznań SOLO 24 TAK TAK
185 Kamil Rychcik Warszawa SOLO 24 TAK NIE
186 Marcin Siniarski Warszawa SOLO 24 TAK TAK
203 Marcin Kabała Koszęcin SOLO 24 TAK TAK
207 Mariusz Pawlak Mełgiew SOLO 24 TAK NIE
187 Dariusz Chojnowski Zaścianki SOLO 25 TAK NIE
188 Michał Ciecierski Ostrołęka SOLO 25 TAK TAK
189 Piotr Kostrzewski Kostrzewski SOLO 25 TAK NIE
190 Rafał Maleta Warszawa SOLO 25 TAK NIE
191 Łukasz Stróżyk Ostrów Wielkopolski SOLO 25 TAK NIE
192 Tomasz Kuciński Mińsk Mazowiecki SOLO 26 TAK TAK
193 Zdzisław Piotrowski Ostrołęka SOLO 27 TAK TAK
194 Stanisław Piórkowski Sierpc SOLO 27 TAK TAK
195 Jacek Kozioł Michałowice SOLO 30 TAK NIE
196 Janusz Mysiak Lubartów SOLO 30 TAK NIE
197 Ireneusz Szymocha Albertów SOLO 30 TAK NIE
198 Mariusz Truszkiewicz Gryfino SOLO 30 TAK NIE
199 Witold Tyczyński Zielona Góra SOLO 30 TAK NIE
200 Waldemar Kędyś Jugów SOLO 35 TAK NIE +10
208              
209              
210              
211              
212              
213              
214              
215              
216              
               
               
  LISTA REZERWOWA – BRAK OPŁATY REJESTRACYJNEJ
LP IMIĘ NAZWISKO MIASTO FORMUŁA DEKL.CZAS REJESTR. STARTOWE
Adrian Grabowski Mysłowice OPEN 27 NIE NIE
Bartosz Grabowicz Warszawa OPEN 22 NIE NIE
Marcin Nalazek Warszawa SOLO 24 NIE NIE
Radosław Podrez Warszawa OPEN 22 NIE NIE
Konrad Strzelecki Kamieńsk OPEN 24 NIE NIE
Andrzej Straus Dobre Miasto OPEN 30 NIE NIE
  Artur Czerwiec Radom SOLO 25 NIE NIE
  Witold Buczyński Szczecin OPEN 30 NIE NIE
  Adrian Andrzejczyk Kraków OPEN 20 NIE NIE

AKTUALIZACJA: 20.02.2019, GODZ. 17.00