PIEKNY WSCHÓD 2019-LISTA STARTOWA – DYSTANS “500” KM

526 km
Kategoria OPEN
START GRUPA NR IMIĘ NAZWISKO
 

7:00

 

1

210 JERZY KRÓLIKOWSKI
211 JERZY PIKUŁA
212 ZBIGNIEW BĄCZKIEWICZ
213 EDWARD RADZIKOWSKI
214 KOSMA SZAFRANIAK
215 KAROL ŻWIRUK
   
 

7:05

 

2

216 ZBIGNIEW KREFT
217 MARIAN KOŁODZIEJSKI
218 DARIUSZ CHOJNOWSKI
219 IWONA JANKOWSKA
220 CEZARY CHĄDZYŃSKI
221 PAWEŁ BIENIEWSKI
   
 

7:10

 

3

222 MIROSŁAW CZAPLIŃSKI
223 KRZYSZTOF DZIEDZIC
224 KRZYSZTOF ULBRICH
225 TOMASZ STEFAŃSKI
226 STANISŁAW RUCHLICKI
227 KRZYSZTOF FIJOŁEK
   
 

7:15

 

4

228 DARIUSZ WDOWIAK
229 MARCIN KRONER
230 SŁAWOMIR BEM
231 EMIL KANCLERZ
232 IZA WŁOSEK
233 RADOSŁAW KUDŁA
   
 

7:20

 

5

234 KRZYSZTOF BAZELAK
235 MACIEJ PIETRZAK
236 MAREK SZESZKO
237 DANIEL KOŁECKI
238 MARIUSZ PADZIŃSKI
239 JAROSŁAW LESIAK
   
 

7:25

 

6

240 MARIUSZ PACWA
241 HUBERT RĘBISZ
242 KRZYSZTOF LECH
243 MARIUSZ PIETRASZEK
244 ŁUKASZ KREFT
245 STANISŁAW ABRACHAMCZYK
   
 

7:30

 

7

246 TOMASZ KARBOWNICZYN
247 PRZEMYSŁAW LESZEK
248 ALBERT FRĄCZKOWSKI
249 JAKUB SZUMAŃSKI
250 BARTOSZ SMYCZYŃSKI
251 WITOLD BUCZYŃSKI
   
 

7:35

 

8

252 ZBIGNIEW LUBIŃSKI
253 MAŁGORZATA KUBICKA
254 KRZYSZTOF HAMUŁKA
255 JACEK HOFFMAN
256 SZYMON BERGNER
257 WOJCIECH SITKOWSKI
   
 

7:40

 

9

258 MARIUSZ WOJNAR
259 TOMASZ MATUSIK
260 RAFAŁ SZYSZKA
261 KONRAD WIJATA
262 GRZEGORZ ZIELEŹNY
263 ŁUKASZ DRĄGIEWICZ
   
 

7:45

 

10

264 MARCIN KRZŚNIOWSKI
265 RADOSŁAW MACIASZCZYK
266 KAZIMIERZ PIECHÓWKA
267 KRZYSZTOF KNAŚ
268 MAREK MODZELEWSKI
269 JACEK ILMER
   
 

7:50

 

11

270 DAMIAN SZCZUCKI
271 MICHAŁ SOBOLEWSKI
272 MARIUSZ PAWLAK
273 MARCIN WIERZBICKI
274 JULJUSZ JAKUBCZAK
275 WOJCIECH KACZYŃSKI
   
 

7:55

 

12

276 KAROL PRANGA
277 RADOSŁAW ŁAPIŃSKI
278 FLORIAN BĄK
279 WIESŁAW KRZYSZYCHA
280 JAROSŁAW TYTKO
281 GRZEGORZ GAJEWSKI
   
 

8:00

 

13

282 CEZARY URZYCZYN
283 PIOTR PROTASIEWICZ
284 ADAM ŁYSZCZARZ
285 PAWEŁ PIECZKA
286 ADRIAN ANDZREJCZYK
287 ROBERT WYSOKIŃSKI
   
 

8:05

 

14

288 MARIUSZ BURDZY
289 MARIUSZ CUKIERSKI
290 ŁUKASZ SZCZESZEK
291 KONRAD DRZYMAŁA
292 BARTOSZ PRUDŁO
293 KRZYSZTOF MIŁOSZ
   
 

8:10

 

15

294 GRZEGORZ SZELĄG
295 MAREK ZABIELSKI
296 KAMIL STELMACH
297 ROBERT KWIATKOWSKI
298 MICHAŁ PIECHOWICZ
299 BOGUSŁAW BROŻYNA
   
 

8:15

 

16

300 TOMASZ KUŹMICZ
301 MICHAŁ ĆMIEL
302 ROMAN KACZMARCZYK
303 MARIUSZ OLSZEWSKI
304 MIROSŁAW POWIEŚNIK
305 RYSZARD MAZUREK
   
 

8:20

 

17

306 DOBIESŁAW STEFANIAK
307 MIROSŁAW CZAJA
308 DARIUSZ GODLEWSKI
309 PIOTR GROŃSKI
310 ANDRZEJ GÓRKOWSKI
311 MACIEJ KOWALIK
   
 

8:25

 

18

312 RAFAŁ MAGDZIAK
313 PIOTR KRYSZTOFCZYK
314 RAFAŁ PUZOŃ
315 AGATA WALKOWIAK
316 MAREK ŁYJAK
317 IRENEUSZ NOWAK
   
 

8:30

 

19

318 PAWEŁ ZIELIŃSKI
319 PRZEMYSŁAW RUBIŃSKI
320 SEBASTIAN NYKIEL
321 ADRIAN ŻÓŁKIEWICZ
322 MICHAŁ WOJTASZEWSKI
323 TOMASZ CĄKAŁA
   
 

8:35

 

20

324 KRZYSZTOF FLAK
325 MAGDALENA JÓŹWIK
326 SYLWIA KOWALSKA
327 MICHAŁ MADEJ
328 PIOTR ŚWIERCZYŃSKI
329 SŁAWOMIR KOWALIK
   
 

8:40

 

21

330 BARTŁOMIEJ IGNACZAK
331 ŁUKASZ KLEIN
332 SZYMON RESZEWICZ
333 JAROSŁAW STRUMIŁŁO
334 ADRIAN GRABOWSKI
335 ANNA ŁAZOWSKA
   
 

8:45

 

22

336 MARTA PNIEWSKA
337 ADAM KIEŁCZEWSKI
338 AGNIESZKA STEFAŃCZUK
339 PAWEŁ ZWIERZAŃSKI
340 GRZEGORZ WARDA
341 MARCIN GOŁAŚ
   

8:50
 

23

 

342 MAŁGORZATA NOWAK
343 TOMASZ SZYPULSKI
344 BARTOSZ DANIELAK
345 PAWEŁ KAWIARSKI
346 EDWARD NOWAK
         
08:55 24 347 KRZYSZTOF LIPCZYŃSKI
348 RAFAŁ MALETA
349 JAROSŁAW ZĘBIK
350 ANDRZEJ HAJDUK
351 JACEK ARCISZEWSKI
         
SOLO
START GR NR IMIĘ NAZWISKO
 

9:00

 

25

101 WALDEMAR KĘDYŚ
102 ZDISŁAW PIOTROWSKI
103 PIOTR KOSTRZEWSKI
104 KRZYSZTOF GĄGOROWSKI
105 GRZEGORZ JEMIOŁO
106 MAKSYM RUPIETA
     
 

9:05

 

26

107 MACIEJ ORSZULSKI
108 ROBERT FLIS
109 PAWEŁ LICZNERSKI
110 MICHAŁ SZELĄG
111 MIKOŁAJ KONIOR
112 KRZYSZTOF SIEMIENIUK
     
 

9:10

 

27

113 MARCIN JURASZEK
114 MARCIN KABAŁA
115 KAMIL PRUSINOWSKI
116 JAKUB WIECZOREK
117 GRZEGORZ CHŁOPEK
118 PATRYCJUSZ GAWEŁ
     
 

9:15

 

28

119 REMIGIUSZ SIUDZIŃSKI
120 MARIUSZ TRUSZKIEWICZ
121 RAFAŁ GRELA
122 PIOTR NADULSKI
123 KRZYSZTOF NASKRĘT
124 ARKADIUSZ CIESLA
     
 

9:20

 

29

125 MICHAŁ CIECIERSKI
126 CEZARY WÓJCIK
127 STANISŁAW PIÓRKOWSKI
128 MACIEJ MIERZEJEWSKI
129 JACEK KOZIOŁ
130 TOMASZ WYCISZCZAK
     
 

9:25

 

30

131 MIŁOSZ MIĘTKIEWSKI
132 IRENEUSZ SZYMOCHA
133 PRZEMYSŁAW KIJAK
134 DAREUS MŁOTEK
135 ŁUKASZ ŁAPA
136 EMIL SZCZYPIORKOWSKI
     
 

9:30

 

31

137 TOMASZ HEJDUK
138 SZYMON KOZIATEK
139 KRZYSZTOF KURDEJ
140 KAMIL RYCHCIK
141 PIOTR ŁABUDZIŃSKI
142 MARIUSZ PRZYBYŁA
     
 

9:35

 

32

143 MARCIN SINIARSKI
144 KRZYSZTOF KIELAS
145 WOJCIECH ŁUSZCZ
146 ZDZISŁAW KALINOWSKI
147 RADEK TUSIŃSKI
148 PAWEŁ SOJECKI
149 ADAM KAŁUŻNY

SKŁAD OSOBOWY GRUP, NADANE NUMERY ORAZ CZAS STARTU

 

SĄ DEFINITYWNE.

AKTUALIZACJA: 24.04.2019, GODZ. 19.30