MAŁY PIĘKNY WSCHÓD -Lista startowa – dystans ” 250 “km

LISTA STARTOWA MPW

stan na dzień18.04.2022, godz.12.00

OPEN

NR GR

GODZINA STARTU

NR START

NAZWISKO

IMIĘ

1 6.30,00 1 Adamski Michał
2 Bednarczuk Jarosław
3 Cybulski Paweł
4 Dubiniec Marcin
5 Brzeziński Robert
6 Bukała Radosław
 
2 6.35,00 7 Zieliński Wojciech
8 Dobrowolski Adam
9 Gawroński Jacek
10 Krajewski Sebastian
11 Małek Radosław
12 Spychała Marek
13 Dubiński Piotr
 
3 6.40,00 14 Dzidek Jakub
15 Dziubek Karol
16 Dziubek Jadwiga
17 Faszczewski Andrzej
18 Dolman Paweł
19 Kwiatosz Piotr
20 Sosnowski Maciej
21 Gorczyca Mateusz
 
4 6.45,00 22 Grochowski Jarosław
23 Guz Mariusz
24 Jakubuszek Tomasz
25 Jóźwiak Sławomir
26 Kaczor Karol
27 Szalast Paweł
28 Kamiński Andrzej
 
5 6.50,00 29 Kowaleczko Marek
30 Kowalska Katarzyna
31 Langiewicz Artur
32 Lisowski Łukasz
33 Łapaj Katarzyna
34 Zając Marta
 
6 6.55,00 35 Łazarz Grzegorz
36 Dobrowolski Michał
37 Mazur Sławomir
38 Mazurek Grzegorz
39 Myga Łukasz
40 Myga Michał
 
7 7.00,00 41 Nalborczyk Rafał
42 Nowak Mariusz
43 Nowosadzki Michał
44 Oprocha Piotr
45 Juszczak Artur
46 Polek Tomasz
 
8 7.05,00 47 Paluszynski Andrzej
48 Pawlak Mariusz
49 Piesik Patryk
50 Podgórski Marcin
51 Polaczuk Piotr
52 Polaczuk Edward
 
9 7.10,00 53 Popławski Dawid
54 Porządny Sebastian
55 Zbrzeźniak Igor
56 Ozimek Paweł
57 Pranga Karol
58 Szczepańczyk Jolanta
59 Ptaszkiewicz Alicja
 
10 7.15,00 60 Sarna Marek
61 Siemiński Piotr
62 Skierkowski Marcel
63 Skierkowski Dariusz
64 Skierkowski Łukasz
65 Sobik Grzegorz
 
11 7.20,00 66 Sola Paweł
68 Swajda Adam
69 Rutkowski Marcin
70 Tchórz Mirosław
71 Tomaszewicz Michał
 
12 7.25,00 72 Truk Bartosz
73 Wierzbicki Marcin
74 Kuca Mariusz
75 Wojtkiewicz Robert
76 Bogdanowicz Patryk
77 Oraniec Damian

SOLO

13 7.30,00 150 Banasik Dorota
151 Bułka Roman
152 Karczmarczyk Piotr
153 Kołtko Małgorzata
154 Konitz Marek
 
14 7.35,00 155 Malka Paweł
156 Mikiciuk Anna
157 Ochyl Szymon
158 Laskowski Maciej
159 Szewczyński Piotr
 
15 7.40,00 160 Szmist Paweł
161 Szostak Andrzej
162 Teterycz Piotr
163 Woronowicz Paweł
164 Kisiel Adrian
TEAM-SUPORT

16

7.45,00

189

Pilarczyk
Robert

190

Mysiak
Janusz

191

Dajek
Krzysztof

192

Żmuda
Kamil

193

Barszcz
Marek

194

Stępień
Marcin

17

7.50,00

195

Mucha

Robert

196

Ciołczyk

Magdalena

197

Kraś

Dariusz

198

Małkowski

Andrzej

199

Strohschein

Dawid

   

 

 

 LISTA STARTOWA ZAMKNIĘTA 

 

 

Skład osobowy Grupy oraz numery startowe zostały przypisane i nie podlegają przemieszczeniom.