PIEKNY WSCHÓD 2022-LISTA STARTOWA – DYSTANS “500” KM

LISTA STARTOWA 2022

AKTUALIZACJA: 29.11.2021, GODZ. 16.00

lp

Nazwisko

Imię

Kategoria

Opłata rejestracyjna

Opłata startowa

1 Abrachamczyk Stanislaw OPEN 100  
2 Andrzejczak Jacek OPEN 100  
3 Baranowski Tomasz OPEN 100  
4 Barzdo Władysław OPEN 100  
5 Bijata Krystian SOLO 100  
6 Biskupski Kamil SOLO 100  
7 Bober Michał OPEN 100  
8 Bojanowski Marcin OPEN 100  
9 Bondyra Andrzej OPEN 100  
10 Bordoszewski Grzegorz OPEN 100 260
11 Browarczyk Kamil OPEN 100  
12 Cebula Jarosław OPEN 100 260
13 Celiński Marcin SOLO 100  
14 Chądzyński Cezary SOLO 100  
15 Cizek Wojciech OPEN 100  
16 Cybulski Seweryn TEAM/SUPPORT 100  
17 Cymbała Paweł OPEN 100  
18 Czapliński Mirosław OPEN 100  
19 Dajek Krzysztof TEAM/SUPPORT 100  
20 Dallemura Mariusz OPEN 100  
21 Damek Sabina OPEN 100  
22 Dobrowolski Wojciech OPEN 100  
21 Dobrowolski Paweł OPEN 100  
22 Domaszewicz Dariusz OPEN 100  
23 Drabiński Mariusz OPEN 100  
24 Duda Bartłomiej OPEN 100  
25 Duniec Przemysław OPEN 100  
26 Ek Henryk OPEN 100  
27 Ferenz Grzegorz OPEN 100  
28 Filipienko Wioleta SOLO 100  
29 Frąckowiak Waldemar OPEN 60  
30 Front Jan OPEN 100  
31 Fudalej Grzegorz OPEN 100  
32 Garbat Robert OPEN 100  
33 Gąsiewska Magdalena OPEN 100  
34 Gąsiorowski Jędrzej SOLO 100 260
35 Gąsiorowski Jakub OPEN 100 260
36 Gierczak Jakub OPEN 100  
37 Golec Tomasz OPEN 100  
38 Grabowicz Bartosz OPEN 100  
39 Grad Grzegorz OPEN 100  
40 Grela Michał SOLO 100  
41 Hofman Karol SOLO 100  
42 Hyży Michał OPEN 100  
43 Iwanek Grzegorz OPEN 100  
44 Iwanek Tomasz OPEN 100  
45 Jagodziński Roman SOLO 100  
46 Jakóbowski Maciej OPEN 100  
47 Janiak Marek TEAM/SUPPORT 100  
48 Janiak Tomasz TEAM/SUPPORT 100  
49 Janusz Anna SOLO 100  
50 Jarzyna Wojciech OPEN 100  
51 Jaworski Marcin OPEN 100  
52 Juszczak Artur OPEN 100 260
53 Kamiński Mariusz SOLO 100  
54 Karłowski Marcin OPEN 100  
55 Kimel Wojciech OPEN 100 260
56 Knaś Krzysztof OPEN 100 260
57 Kocemba Michał SOLO 100  
58 Kosin Jarosław OPEN 100  
59 Kosiński Kazimierz SOLO 100  
60 Kostrzewski Piotr SOLO 100  
61 Kowalczyk Sławomir OPEN 100  
62 Kowalczyk Tomasz OPEN 100  
63 Kowalska Sylwia SOLO 100  
64 Koziatek Szymon OPEN 100  
65 Kozioł Marek OPEN 100  
66 Kozłowska Renata SOLO 100  
67 Kozłowski Konrad SOLO 100  
68 Król Grzegorz OPEN 100  
69 Krysztofczyk Piotr OPEN 100  
70 Kubica Marcin OPEN 100 260
71 Kucel Sebastian OPEN 100  
72 Kucel Łukasz OPEN 100  
73 Kurdej Krzysztof SOLO 60 230
74 Kwiatkowski Robert OPEN 100  
75 Leśko Małgorzata TEAM/SUPPORT 100  
76 Lipiński Krzysztof OPEN 100  
77 Litarowicz Adam OPEN 100  
78 Łabudziński Piotr SOLO 100  
79 Łaski Zbigniew OPEN 100  
80 Mazurek Artur OPEN 100  
81 Miczek Łukasz OPEN 100  
82 Mierzejewski Maciej OPEN 100  
83 Mikołajczuk Łukasz OPEN 100  
84 Miotk Robert OPEN 100  
85 Mirkowski Mariusz OPEN 100  
86 Mitura Przemysław OPEN 100  
87 Mrugała Mateusz SOLO 100  
88 Mysiak Janusz TEAM/SUPPORT 100  
89 Myśliński Wojciech SOLO 100  
90 Nowak Roman OPEN 100 260
91 Nowosadzki Michał OPEN 100 260
92 Olszewski Mariusz SOLO 100  
93 Orszulski Maciej OPEN 100  
94 Orzoł Radosław OPEN 100 260
95 Ostrowski Jarosław OPEN 100  
96 Pająk Mateusz OPEN 100  
97 Pander Mariusz OPEN 100  
98 Pawłowski Tomasz OPEN 100  
99 Pazikowski Damian SOLO 100  
100 Pijor Ryszard OPEN 100  
101 Piontek Adam OPEN 100  
102 Piontek Piotr OPEN 100  
103 Piotrowski Zdzisław OPEN 100  
104 Piórkowski Stanisław SOLO 100 260
105 Polewka Mariusz OPEN 100  
106 Pyzio Piotr OPEN 100  
107 Rajca Krzysztof OPEN 100  
108 Rekiel Andrzej OPEN 100  
109 Rojek Krystian OPEN 100  
110 Romaniuk Adam OPEN 100  
111 Rożniata Iwona OPEN 100  
112 Rożniata Andrzej OPEN 100  
113 Rózga Grzegorz OPEN 100  
114 Ryjak Paweł OPEN 100  
115 Sielski Wojciech SOLO 100  
116 Siemiński Piotr OPEN 100  
117 Skibiński Tomasz OPEN 100  
118 Skrzypczak Tomasz SOLO 100  
119 Stempel Rafał OPEN 100  
120 Szeląg Michał SOLO 100  
121 Szewczak Daniel OPEN 100  
122 Szturma Witold OPEN 100  
123 Szuścik Marcin OPEN 100  
124 Śliwa Rafał OPEN 100  
125 Świerczyński Maciej OPEN 100  
126 Tararuj Edyta OPEN 100 260
127 Tatar Krzysztof OPEN 100  
128 Tercjak Andrzej SOLO 100  
129 Tercjak Iwona OPEN 100  
130 Trojan Adam OPEN 100  
131 Tyszkowski Roman OPEN 100  
132 Tytko Jarosław OPEN 100  
133 Waś Robert OPEN 100 260
134 Wąsik Robert OPEN 100  
135 Wiśniewski Paweł SOLO 100  
136 Witulski Adam OPEN 100  
137 Włosek Izabela OPEN 100  
138 Wojtaczka Grzegorz OPEN 100  
139 Wojtaszewski Michał OPEN 100  
140 Wolski Mateusz OPEN 100  
141 Wysocki Rafał OPEN 100  
142 Wyszkowski Dominik OPEN 100  
143 Wziątek Tomasz OPEN 100  
144 Zając Marta OPEN 100  
145 Zieliński Jacek OPEN 100 260
146 Zubiak Sławek OPEN 100  
147 Żebro Sylwester OPEN 100

 

LISTA REZERWOWA – BRAK OPŁATY REJESTRACYJNEJ

lp

Nazwisko

Imię

Kategoria

REJESTR

START

1 Bańczak Mateusz SOLO    
2 Cichorz Jacek SOLO    
3 Cybulski Seweryn TEAM/SUPPORT    
4 Gajtkowska Jolanta OPEN    
5 Gębala Marcin TEAM/SUPPORT    
6 Gzowski Krzysztof SOLO    
7 Jarno Lukasz SOLO    
8 Jończyk Grzegorz OPEN    
9 Juszczak Dominika OPEN    
10 Kabała Marcin SOLO    
11 Konopka Piotr OPEN    
12 Lasota Krzysztof OPEN    
13 Marchewka Łukasz OPEN    
14 Marczewski Łukasz OPEN    
15 Możański Marcin OPEN    
16 Nikel Adrian OPEN    
17 Oleszczuk Andrzej OPEN    
18 Osuch Stanisław OPEN    
19 Pietraszek Mariusz SOLO    
20 Podrez Radosław OPEN    
21 Przybyła Mariusz SOLO    
22 Reszka Marcin OPEN    
23 Salamon Dawid OPEN    
24 Słomiany Zbigniew SOLO    
25 Sobczak Arkadiusz OPEN    
26 Szczęsny Sebastian OPEN    
27 Szczypiorkowski Emil SOLO    
28 Tudek Michał SOLO    
29 Tynor Paweł OPEN    
30 Wrożyna Rafał SOLO    
31 Zieleniewicz Aleksander OPEN  

 

KOLEJNA AKTUALIZACJA LISTY STARTOWEJ 6.12.2021, GODZ. 18.00