PIEKNY WSCHÓD 2022-LISTA STARTOWA – DYSTANS “500” KM

LISTA STARTOWA 2022

AKTUALIZACJA: 18.04.2022, GODZ. 12.00

OPEN
NR GRUPY GODZINA STARTU NR START NAZWISKO IMIĘ
1 8.00 200 Pieczka Paweł
201 Pryjomski Adam
202 Chwirot Sławomir
203 Pająk Mateusz
204 Birkos Szczepan
205 Marczewski Łukasz
 
2 8.05,00 206 Kuczmarz Edward
207 Madzia Tomasz
208 Dobraczyński Tomasz
209 Krygier Justyna
210 Kozłów-Wyderka Anna
211 Hyży Michał
212 Gąsiorowski Jakub
 
3 8.10,00 213 Kowalczyk Sławomir
214 Mazurek Artur
215 Bober Michał
216 Kwiatkowski Robert
361  Kramek Grzegorz 
217 Kurczak Paweł
218 Szczypek Jan
 
4 8.15,00 219 Pijor Ryszard
220 Chmiel Mariusz
221 Baranowski Tomasz
222 Pochwatka Bartosz
223 Dobrowolski Wojciech
224 Rajca Krzysztof
 
5 8.20,00 225 Abrachamczyk Stanislaw
226 Chudziński Jacek
227 Trojan Adam
228 Kowalik Tomasz
229 Krysztofczyk Piotr
230 Baranowski Piotr
 
6 8.25,00 231 Gawliczek Wojciech
232 Kubica Marcin
233 Możański Michał
234 Litarowicz Adam
235 Koziatek Szymon
236 Rózga Grzegorz
 
7 8.30,00 237 Ruchlicki Stanisław
238 Paluch Daniel
239 Wyszkowski Dominik
240 Duda Bartłomiej
241 Buchwak Piotr
242 Flaczyński Lech
243 Witulski Adam
 
8 8.35,00 244 Zieleźny Grzegorz
245 Tytko Jarosław
246 Pyzio Piotr
247 Sak Grzegorz
248 Baj Jarosław
249 Pawłowski Tomasz/Chylice
 
9 8.40,00 250 Kuca Roman
251 Józefczuk Jacek
252 Wojtaszewski Michał
253 Saciuk Marcin
254 Ostapowicz Zbigniew
255 Piotrowski Zdzisław
 
10 8.45,00 256 Świerczyński Maciej
257 Nowak Roman
258 Włosek Izabela
259 Domaszewicz Dariusz
260 Łysik Iwona
261 Maciąg Jacek
 
11 8.50,00 262 Barzdo Władysław
263 Bas Mariusz
264 Chojnacki Dariusz
265 Bondyra Andrzej
266 Juraszczyk Jan
267 Bordoszewski Grzegorz
 
12 8.55,00 268 Mądry Arkadiusz
269 Rynarowicz Joanna
270 Marchewka Katarzyna
271 Fechner Krzysztof
272 Brzewiński Sławomir
273 Gołąb Janusz
 
13 9.00,00 274 Cerbe Dariusz
275 Szych Dariusz
276 Rosiak Tomasz
277 Lesman Przemysław
278 Łaski Zbigniew
279 Piontek Adam
 
14 9.05,00 280 Cymbała Paweł
281 Cmieliński Andrzej
282 Łukasz Sławomir
283 Maciołek Tomasz
284 Czapliński Mirosław
285 Dallemura Mariusz
 
15 9.10,00 286 Damek Sabina
287 Wojtyła Aneta
288 Andrzejczak Jacek
289 Dobrzyński Paweł
290 Duszyński Kazimierz
291 Ek Henryk
 
16 9.15,00 292 Ferenz Grzegorz
293 Front Jan
294 Cebula Jarosław
295 Karłowski Marcin
296 Fudalej Grzegorz
297 Zębik Jarosław
 
17 9.20,00 298 Garbat Robert
299 Gąsiewska Magdalena
300 Gierczak Jakub
301 Mikołajczuk Łukasz
302 Wojtaczka Grzegorz
303 Golec Tomasz
 
18 9.25,00 304 Grabowicz Bartosz
305 Tararuj Edyta
306 Tercjak Iwona
307 Grad Grzegorz
308 Ryjak Paweł
309 Sobczak Arkadiusz
 
19 9.30,00 310 Grela Rafał
311 Iwanek Tomasz
312 Jakóbowski Maciej
313 Janikowski Michał
314 Jarzyna Wojciech
315 Jaworski Marcin
 
20 9.35,00 316 Osuch Stanisław
317 Pander Mariusz
318 Pawłowski Tomasz/Łask
319 Pieróg Aga
320 Juszczak Dominika
321 Skolimowska Agnieszka
 
21 9.40,00 322 Tatar Krzysztof
323 Śliwa Rafał
324 Kałużny Krzysztof
325 Karolak Kamil
326 Kilian Kamil
327 Żebro Sylwester
328 Zawiła Paweł
 
22 9.45,00 329 Kozioł Radosław
330 Waś Robert
331 Król Grzegorz
332 Kruczek Tomasz
333 Orszulski Maciej
334 Orzoł Radosław
 
23 9.50,00 335 Kucel Sebastian
336 Kucel Łukasz
337 Kurzynowski Kamil
338 Zabłocka Marta
339 Kotecki Wojciech
340 Tyszkowski Roman
 
24 9.55,00 341 Rożniata Iwona
342 Rożniata Andrzej
343 Ostrowski Jarosław
344 Wysocki Rafał
345 Majchrowski Andrzej
346 Majerski Jonas
 
25 10.00,00 347 Miczek Łukasz
348 Ciecierski Michał
349 Mirkowski Mariusz
350 Wziątek Tomasz
351 Możański Marcin
352 Nikel Adrian
 
26 10.05,00 353 Polewka Mariusz
354 Zaborowski Andrzej
355 Rojek Krystian
356 Rojek Michał
357 Wolski Mateusz
358 Zieliński Jacek
359 Skibiński Tomasz
360 Stempel Rafał
 

SOLO

27 10.10,00 430 Szycher Tomasz
431 Wiśniewski Paweł
432 Witkowska Ania
433 Wrożyna Rafał
 
28 10.15,00 434 Pieńkowski Peter
435 Pietruczuk Marcin
436 Przybyła Mariusz
437 Sawicki Marek
438 Sielski Wojciech
439 Słomiany Zbigniew
 
29 10.20,00 440 Łobaczewski Marcin
441 Melonek Adam
442 Mrugała Mateusz
443 Myśliński Wojciech
444 Olszewski Mariusz
445 Pacwa Mariusz
 
30 10.25,00 446 Kozłowski Konrad
447 Kurdej Krzysztof
448 Kuświk Przemysław
449 Kędziorek Jarosław
450 Łabudziński Piotr
 
31 10.30,00 451 Janusz Anna
452 Jarno Łukasz
453 Kosiński Kazimierz
486 Tlaga Krzysztof
454 Kowalska Sylwia
455 Kozłowska Renata
 
32 10.35,00 456 Cegiełła Maciej
457 Chądzyński Cezary
458 Filipienko Wioleta
459 Gąsiorowski Jędrzej
460 Hofman Karol
461 Jagodziński Roman
 
33 10.40,00 462 Cichorz Jacek
463 Grela Michał
464 Rogóż Elżbieta
465 Szeląg Michał
466 Bałatka Krzysztof
467 Biskupski Kamil
 
34 10.45,00 468 Kocemba Michał
469 Piórkowski Stanisław
470 Kania Witold
471 Rogóż Radosław
472 Celiński Marcin
473 Kostrzewski Piotr
 
35 10.50,00 474 Kozłowska Katarzyna
475 Nowok Michał
476 Ulbrich Krzysztof
477 Truszkiewicz Mariusz
478 Kabała Marcin
479 Koseska Anna
 
36 10.55,00 480 Wójcik Cezary
481 Żółkiewicz Adrian
482 Tercjak Andrzej
483 Szyszka Rafał
484 Piekarski Zdzislaw
485 Pazikowski Damian
 

TEAM/SUPORT

37 11.00,00 496 Janiak Marek
497 Janiak Tomasz

 LISTA STARTOWA ZAMKNIETA

 

Skład osobowy Grupy oraz numery startowe zostały przypisane i nie podlegają przemieszczeniom

Proszę o śledzenie strony.